Pompy ciepła

Montowane przez nas pompy ciepła typu powietrze/woda pozwalają na zmniejszenie kosztów ogrzewania domu i produkcji ciepłej wody użytkowej.

Redukcja tych kosztów może sięgać aż 75%, w zależności od kilku czynników, takich jak lokalizacja, wielkość domu, rodzaj ogrzewania oraz od ewentualnego korzystania z funkcji chłodzenia.

Inwestycja w pompę ciepła jest relatywnie niska, gdyż pompy ciepła typu powietrze/woda, w przeciwieństwie do gruntowych pomp ciepła, nie wymagają jakichkolwiek prac ziemnych.

Nasze pompy ciepła charakteryzują się wysoką wydajnością pracy, co sprawia, że okres zwrotu inwestycji w urządzenie, jest niezwykle krótki.

Biorąc pod uwagę ciągły wzrost cen oleju opałowego, czy gazu, mało prawdopodobnym jest, aby ktokolwiek żałował instalacji powietrznej.

W rzeczywistości będziesz mógł cieszyć się oszczędnościami już od pierwszego miesiąca używania, a inwestycja jednocześnie w panele fotowoltaiczne, sprawi iż ogrzewanie Twojego domu stanie się darmowe!

Instalujemy tylko i wyłącznie sprzęt najlepszych producentów – takich jak: Brötje i Stiebel Eltron.

Zajmujemy się także doborem i montażem systemów rekuperacji.

Wszystkie montowane przez nas pompy ciepła są o podwyższonej klasie energetycznej i spełniają warunki dofinansowania programu „Czyste powietrze”.